Ačkoli se nám zdá velmi nepravděpodobné, že byste neznali přesnou cestu do Chlístovic nebo neznali z paměti odjezdy autobusů, přesto zde naleznete malou nápovědu jak se na ŽCH dostat :-). Doporučujeme volit dopravu autem či vlakem rovnou na start. Ostatní varianty dopravy jsou spíše pro povahy dobrodružnější, které milují nenadálá překvapení.

Autem

Vezměte si k ruce mapu a najděte Chlístovice. Shodou okolností jsou Chlístovice v ČR dvoje a obě jsou na okrese Kutná Hora. ŽCH se koná v těch větších :-), v Chlístovicích u Malešova. Po úspěšném vyhledání se snažte přijet do některého bližšího města, či městyse. Pokud se dostanete do Kutné Hory, Zbraslavic nebo Uhlířských Janovic máte z poloviny vyhráno!

Nezapomeňte, že registrace a start ale probíhá u rybníka Vidlák v blízkosti obce Černíny. Pokud budete nechávat auto v Chlístovicích, počítejte s tím, že Vám cca 20 minut bude trvat přejezd na kole k Vidláku. Pokud pojedete z Chlístovic na kole, jeďte na Zdeslavice a dále podle značení až na místo registrace a startu.

Autem musíte z Chlístovic jet přes obec Týniště a dále doprava po silnici č.126 do Černín. V Černínech odbočte vpravo, přejeďte železniční trať a jste na místě.

Cesta autem z Kutné Hory

Z Kutné Hory jeďte po silnici č. 33 směr Zbraslavice. Až projedete obcí Bykáň, tak odbočte vpravo. Přes vesnici Týniště přijedete do Chlístovic.

...ze Zbraslavic

Ze Zbraslavic jeďte taktéž po silnici č. 33 směr Kutná Hora. Před Bykání odpočte vlevo a tak se dostanete přes Týniště do Chlístovic.

...z Uhlířských Janovic

Jeďte po silnici č. 337 směr Kutná Hora. Za obcí Košice odbočte vpravo. Přes Albrechtice přijedete do Chlístovic.

Vlakem

Přímo na místo registrace vás z Prahy v den závodu dopraví i vlak, více viz jízdní řády.

Autobusem

Tak tady je to dost tristní.

Autobus do Chlístovic o víkendu nezajíždí :-(. V pátek jede do obce poslední autobus v 17:30 z autobusového nádraží v Kutné Hoře.